صدور کارتهای دانش آموزی و دانش جويي با مشارکت بانک شهر

شرکت سها با مشارکت و همکاری بانک شهر و در راستای مصوبات شورای محترم اسلامی شهر تهران و در جهت سياستهای شهرداری تهران برای گسترش استفاده از حمل و نقل عمومی تهران، بويژه برای اقشار خاص، اقدام به صدور و ارائه کارتهای “مهر شهر” ويژه دانش آموزان و دانش جويان با 50% تخفيف نموده است.

اين کارتها به صورت شخصی سازی و با نام ارائه مي شوند و برای هر مشتری تنها يک بار صادر مي گردد. مراحل ثبت نام و پيگيری اين کارتها کاملاً به صورت اينترنتی و از طريق سايت شهرداری تهران (www.tehran.ir) انجام مي شود و از طريق پست برای تقاضا کنندگان ارسال مي گردد.

اين کارتها با پرداخت 750 هزار ريال، حاوی اعتبار به ميزان دو برابر يعنی يک ميليون و پانصد هزار ريال برای استفاده در حمل و نقل عمومی تهران در يک سال مي باشند. همچنين هزينه صدور اين کارتها که 50 هزار ريال است تنها در بار اول اخذ خواهد شد و در شارژهای مجدد برای سالهای بعد، هيچگونه هزينه ای از مشتريان اخذ نخواهد شد. هزينه خدمات پستی نيز به عهده متقاضی مي باشد و تنها يکبار در زمان ارسال اخذ خواهد شد.

همچنين اين کارتها که با همکاری بانک شهر صادر شده اند، دارای يک حساب بانکی و امکان استفاده از خدمات بانک شهر مي باشند. دانش آموزان و دانشجويان گرامی مي توانند برای فعال سازی حساب بانکی کارتها و استفاده از خدمات بانکی به شعب بانک شهر مراجعه نمايند.

Front

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>