top

طرح جدید کارت بلیط دانشجویی و دانش‌آموزی

شرکت سوها بعد از اجرای موفق طرح کارت بلیط دانشجویی و دانش‌آموزی در سال گذشته، اکنون با تغییراتی اساسی این طرح را از نو به جریان انداخت.  در طرح جدید این کارت بلیط‌ ها هزینه‌ها کاهش یافته یا نیازهای وسیع‌تری را پاسخگو باشد.

دانش‌جویان و دانش‌آموزان در قدم نخست برای تهیه کارت بلیط تنها مبلغ ۲۰ هزار تومان پرداخت کرده و در ازای آن یک کارت بلیط ۳۰ هزارتومانی دریافت می‌کنند. این خرید از طریق سایت رجیستر ای‌تیکت انجام شده و می‌توان به راحتی چند روز بعد کارت بلیط خود را از طریق پست دریافت کنید.

این کارت بلیط هم یک کارت بانکی است هم کارت‌بلیطی که می‌توان برای مترو و اتوبوس از آن استفاده کرد. با مراجعه به یکی از شعب بانک شهر می‌توانید قابلیت بانکی کارت را هم فعال کرده و آن را به حساب خود متصل کنید.

بعد از دریافت کارت بلیط هربار که آن  را شارژ کنید دو برابر مبلغ پرداخت شده شارژ دریافت می‌کنید. یعنی بعد از اینکه اعتبار ۳۰ تومانی تمام شد هنگامی که ۱۰ تومان کارت بلیط خود را شارژ کنید ۱۰ تومان هم اعتبار هدیه می‌گیرید و در مجموع ۲۰ تومان اعتبار در کارت دارید. این فرآیند را می‌توانید بارها تکرار کرده و در مجموع تا سقف ۱۵۰ هزار تومان  در هر سال کار خود را شارژ کنید. این شارژ مجدد باید در باجه‌های بلیط اعتباری در ایستگاه‌های مترو انجام شود.

با این طرح جدید دانش‌آموزان و دانشجویانی که کمتر از مترو و اتوبوس استفاده می‌کنند نیز می‌توانند از مزایای تخفیف‌های ۵۰ درصدی بهره‌مند شوند تا چتر کارت‌های ایزی‌پی بیش از پیش گسترده‌تر شود. top

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>