IMG12264665

فروش طرح ترافیک روزانه از طریق موبایل

شهرداری تهران با همکاری شرکت سها، در راستای توسعه خدمات الکترونیکی، فروش آرم طرح ترافیک روزانه را از طریق تلفن همراه ممکن کرد. به همین دلیل در مکان‌هایی که در سال گذشته کارت‌های اعتباری فروخته می‌شد نیروهایی مقیم شده‌اند که فقط برگه راهنمای استفاده از این سامانه را در اختیار شهروندان قرار می‌دهند؛ این افراد صرفاً جهت راهنمایی حضور دارند و هیچگونه دسترسی برای خرید آرم ندارند. لذا از شهروندان درخواست شده از پرداخت هرگونه وجه به این افراد یا هر فرد دیگری خودداری کرده و  همچنین از در اختیار قرار دادن شماره کارت یا رمز دوم خود به هر فرد دیگری نیز خودداری کنند.

این سامانه فروش از طریق کد USSD موبایل کار می‌کند بنابراین کاملا رایگان است.برای این کار کافی است کد #۱*۳*۱۳۷* را از طریق هر نوع گوشی تلفن همراه شماره گیری کرده و در ادامه نوع طرح ترافیک خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد باید دوشماره سمت راست پلاک که بالای آن کلمه ایران ذکر شده است را ارسال کنید و سپس در مرحله بعدی، وارد کردن دو رقم سمت چپ پلاک که قبل از حرف میانی آمده را بفرستید.
اکنون باید عدد معادل حرف یا نشان موجود در پلاکتان را طبق راهنمای زیر، وارد نمایید. (این اعداد معادل جایگاه حروف در الفبای فارسی هستند)

الف: ۱
ب: ۲
ت: ۴
ج: ۶
د: ۱۰
س: ۱۵
ص: ۱۷
ط: ۱۹
ع: ۲۱
ق: ۲۴
ل: ۲۷
م: ۲۸
ن: ۲۹
و: ۳۰
ه: ۳۱
ی: ۳۲
ویلچر: ۳۳

Screenshots_2015-04-12-14-28-42
حالا سه رقم باقی مانده پلاک  را ارسال کنید. پس از ورود اطلاعات پلاک خودرو، وارد مرحله پرداخت شده و باید شماره کارت بانکی خود را وارد نمایید. پیامی روی صفحه نمایش شما ظاهر می گردد که در آن پلاک وارد شده و نوع طرح انتخابی موجود است. در این مرحله رمز عبور خود را وارد کرده و سپس تائید کنید.اگر عملیات پرداخت با موفقیت انجام شود، کد پیگیری خرید طرح ترافیک روزانه نمایان گردیده و همچنین یک پیام کوتاه حاوی اطلاعات طرح و کد رهگیری از طریق شماره ۱۳۷۰۰۰۰۰ به موبایل تان ارسال می شود.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>