اخبار

راه‌اندازی سامانه بلیت‌افزار برج میلاد تهرانبا راه اندازی سامانه بلیت افزار برج میلاد تهران، توسن سها اولین گام حضور در صنعت تفریحات (Entertainment) را برداشت.
شرکت سامانه های هوشمند اطلاعاتی توسن البرز ( توسن سها)  با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و میهمانان (کاهش زمان خرید بلیت، عدم نیاز به خرید حضوری و جلوگیری از تشکیل صف های طولانی)، اقدام به ارایه راهکار یکپارچه سامانه بلیت افزار در برج میلاد نموده است.

بازدیدکنندگان می‌تواند با استفاده کانال‌های مختلف فروش سامانه یکپارچه بلیت افزار برج میلاد از جمله: درگاه فروش اینترنتی بلیت، سیستم های الکترونیکی ارائه بلیت (TVM) که در جای جای مجموعه برج میلاد نصب شده اند، گیشه و اپلیکیشن موبایل به سادگی دیدنی های مجموعه برج میلاد را مشاهده و پس از بررسی ظرفیت، اقدام به تهیه بلیت نمایند. این سامانه به زودی در تمامی مکان های دیدنی و تفریحی زیرمجموعه شهرداری تهران در خدمت شهروندان تهرانی و میهمانان گرامی شهر قرار خواهد گرفت.
هم اکنون بلیت‌های بازدید از برج میلاد به دو شکل کلی صادر خواهد شد:

– بلیت‌های تولید شده با استفاده از تکنولوژی کد‌های دوبعدی (QR-code) که برای بازدیدکنندگان عادی و به صورت یک‌بار مصرف صادر می شوند.

– کارت‌های هوشمند RFID که برای اعضای باشگاه وفاداران برج میلاد ارائه می گردد، این کارت ها قابلیت شارژ و مصرف دارند.این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.